Хвороби томатів – новий додаток для смартфонів від Хазера

Хвороби томатів є останнім у серії додатків, доступних безкоштовно для телефонів iPhone та Android, пропонованих Хазера.

Ця програма є зручним інструментом для виробників томатів, оскільки містить велику кількість інформації про хвороби та ураження, що виникають при вирощуванні цього овоча. Все, що Вам потрібно – це смартфон та доступ до Інтернету.

ПРИМІТКА: на даний час доступні версії англійською та голландською мовами.

Користувачі додатків знайдуть тут детальні пояснення, фотографії високої якості та рекомендації щодо бактеріальних, ґрунтових, вірусних, листових, після збору врожаю хвороб, а також шкідників та інших пошкоджень.

Частина фото була надана INRA – Французьким інститутом сільськогосподарських досліджень – однією із провідних установ такого типу.

Просто натисніть вкладку “Контакти”, щоб відправити повідомлення відповідному спеціалісту у Вашому регіоні або зателефонувати йому. Ви також можете взяти фотографію зараженої рослини та відправити її фахівцеві з компанії Хазера, який намагатиметься надати індивідуальну пораду.

Програма регулярно оновлюється, але Ви повинні мати доступ до Інтернету. Однак, не будучи під’єднаним до Інтернету, Ви можете використовувати додаток.

Просто введіть ключові слова у пошуковій системі Google Play Store або App Store

“Хвороби томатів”

та знайдіть такий логотип:

Ми запрошуємо всіх виробників томатів та інших зацікавлених сторін оцінити переваги нового додатку!