Хазера на виставці Fruit Logistica 2018 у Берліні

Міжнародний фруктовий та овочевий ярмарок Fruit Logistica відбувся 7-9 лютого 2018 року в Берліні.

Своєю участю у Міжнародній виставці фруктів і овочів Fruit Logistica в Берліні, Хазера ще раз підтверджує інтерес не тільки до своїх прямих замовників, виробника овочів, а й кінцевого одержувача ланцюжка поставок овочів, або споживача.

Цей ярмарок – це місце для презентації інноваційних продуктів та цікавих ідей, які допоможуть виробнику овочів продавати товари краще з власного виробництва. Це також можливість встановити контакти з представниками мереж супермаркетів, і, таким чином, охопити все більшу кількість споживачів овочів.

У міжнародному ярмарку фруктів і овочів Fruit Logistica Хазера успішно представила нову концепцію Share a Summersun Smile (Поділися посмішкою Summer Sun). Саммер Сан F1 – це унікальний коктейльний томат з жовтими, дуже солодкими плодами. На ярмарку були поширені концептуально цікаві пакування з плодами цього гібриду. На пакуванні надруковані різні смайлики, які надавали томатам вигляду посміхнених, готових до споживання овочів. У нижній частині пакування є напис: One to share! (Поділися одним!). Ідея одного томату в пакуванні підкреслювала ініціативу спільного споживання смачних плодів. Крім того, пакування містили наліпки, завдяки яким можна було виразити ваш настрій оточуючим плодами, ділившись ними з іншими.

Дякуємо за те, що відвідали нас на фруктовій та овочевої ярмарці Fruit Logistica 2018!