Умови використання сайту

Загальні положення

Ласкаво просимо на наш сайт. Прочитайте повністю наступні умови. Сайт компанії “Хазера Сідз Лтд.” надає лише вступну загальну інформацію такого типу та повноти, щоб зробити її непридатною для того, щоб покладатися на неї у комерційному відношенні. Не приймайте ділових рішень на основі інформації чи даних, що містяться на цьому сайті, оскільки вони можуть бути неточними та/або неповними, та/або не оновленими, та/або незастосовними. Ознайомтеся з нижченаведеними важливими обмеженнями, які поширюються на зміст сайту. Наступні умови та обмеження є обов’язковими для виконання будь-яким користувачем цього сайту.

Прийняття та зміна умов

Використання цього сайту компанії “Хазера Сідз Лтд.” (надалі – компанія “Хазера”) свідчить про ваше безумовне прийняття всіх цих умов та обмежень. Якщо Ви не погоджуєтеся з будь-якою умовою, не використовуйте цей сайт компанії “Хазера”. Компанія “Хазера” може вносити зміни до цих умов без повідомлення, і тому, будь ласка, прочитуйте цю сторінку кожного разу, коли Ви заходите на наш сайт. Користування цим сайтом після внесення змін в його умови свідчить про прийняття змінених умов. Поточна редакція цих умов датується 5 серпня 2014 року.

Зміст, захищений авторським правом

Увесь зміст цього сайту (у формі тексту, фотографій, графіки, логотипів, чи у будь-якій іншій формі) є приватним та захищеним авторським правом відповідно до чинних законів та угод. Усі назви продукції та всі слогани є торговими марками компанії “Хазера” (або її афілійованих осіб), навіть якщо знак TM не стоїть біля них. Ви погоджуєтеся з тим, що будь-яке використання Вами змісту цього сайту становить порушення права компанії “Хазера” та/або третьої особи, у разі чого Ви можете бути притягнуті до судової відповідальності, та/або до Вас може бути пред’явлений позов. Забороняється завантажувати, показувати, відтворювати, змінювати, перекладати, передавати або іншим чином використовувати у будь-який спосіб та з будь-якою метою будь-яку частину змісту цього сайту без попередньої письмової згоди генерального юрисконсульта компанії “Хазера”. У разі надання такої згоди, крім випадків, коли така згода містить чітке посилання на цей пункт та чітко скасовує його, дозволене використання передбачає ЛИШЕ некомерційні приватні цілі, причому всі інші обмеження, зазначені вище та у чинному законодавстві, продовжують застосовуватися.

Відсутність гарантії щодо інформації, пов’язаної з продукцією

Інформація, що міститься на цьому сайті у будь-якій формі, являє собою середні результати минулих досліджень та спостережень, здійснених компанією “Хазера” або іншими особами від її імені, щодо сортів, вирощених в оптимальних умовах. Зовнішній вигляд, властивості (в тому числі ступені стійкості/толерантності) та характеристики фактичної врожайності, а також характеристики сорту у певному випадку та/або з плином часу можуть відрізнятися У ЗНАЧНІЙ МІРІ від вказаних на цьому сайті завдяки численним факторам: умовам навколишнього середовища (постійним або тимчасовим), методам вирощування, генетичним змінам та розвитку, невиявленим дефектам, нез’ясованим феноменам та ін. “Стійкі” або “толерантні” сорти не є невразливими, і до того ж з різних причин стійкість або толерантність можуть зменшуватися або зникати, і втрата врожаю у будь-якій мірі може мати місце. ДЛЯ УНИКНЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ СУМНІВІВ, КОМПАНІЯ “ХАЗЕРА” НЕ РОБИТЬ НІЯКИХ ЗАПЕВНЕНЬ І НЕ ДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ЩОДО СОРТІВ, ФАКТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК АБО ВРОЖАЙНОСТІ. КОМПАНІЯ “ХАЗЕРА” ЧІТКО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЩОДО ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ ТА ВІДПОВІДНОСТІ КОНКРЕТНІЙ МЕТІ. Посилання на періоди висівання, відповідність клімату тощо не повинні сприйматися як поради чи рекомендації, але лише як загальна інформація, відповідність якої користувач повинен перевіряти незалежно від компанії “Хазера” для обраної місцевості, року та пори року. Малюнки та схеми наведені лише для ілюстративних цілей, і не зображують продукцію. Ознайомтеся з відповідними обмеженнями гарантії та відповідальності перед використанням продукції компанії “Хазера”; дані обмеження спільно представлені на цьому сайті www.hazera.com , на упаковках насіння та у друкованих матеріалах.

Відсутність пропозиції про продаж

Цим сайтом або через нього не робиться жодної пропозиції про продаж. На цьому сайті можуть робитися посилання на продукцію, яка відсутня та/або не зареєстрована, та/або не прийнятна, та/або не дозволена для використання у вашій країні. Для отримання інформації з приводу цих та подібних питань звертайтеся у письмовій формі лише до директора відділу з продажу компанії “Хазера”.

Доступ на Ваш власний ризик

Ви заходите на цей сайт та користуєтеся ним та його змістом на Ваш власний ризик. Компанія “Хазера” відмовляється від усіх гарантійних зобов’язань, в тому числі, але не виключно, щодо придатності для продажу, відповідності конкретній меті, назви, відсутності порушення прав, наявності та/або безпеки доступу. Зокрема компанія “Хазера” не несе відповідальності за будь-яку шкоду, завдану вашому комп’ютеру чи обладнанню електронними вірусами, іншими шкідливими компонентами чи іншим чином. Ви погоджуєтеся з тим, що ані компанія “Хазера”, ані будь-яка фізична чи юридична особа, пов’язана з нею, не нестимуть жодної відповідальності перед Вами відповідно до будь-якої теорії відповідальності чи відшкодування у зв’язку з використанням Вами цього сайту. Ви цим безповоротно відмовляєтеся від будь-яких та всіх претензій, які Ви можете мати до компанії “Хазера” або будь-якої фізичної чи юридичної особи, пов’язаної з нею (незалежно від того, чи ґрунтуються такі претензії на договірних відносинах, необережності чи на будь-якій інші підставі) щодо збитків та втрат, яких Ви можете зазнати у зв’язку з використанням цього сайту.

Обмеження за деякими законами

Місцевим законодавством може не дозволятися виключення певних гарантій або обмеження чи виключення відповідальності щодо побічних чи непрямих збитків. У такому випадку деякі обмеження чи виключення, передбачені цими умовами, можуть не застосовуватися до Вас. Однак у жодному разі загальна відповідальність компанії “Хазера” перед Вами за збитки, втрати та будь-які підстави позову за будь-якою правовою теорією не повинна перевищувати безпосередню суму, яку Ви сплатили, якщо така була, за вхід на цей сайт або при придбанні конкретної продукції компанії “Хазера”, при якому Ви покладалися (повністю чи частково) на певну інформацію, представлену на цьому сайті, в залежності від того, яка з цих сум більша.

Гарантія надання відшкодування

Ви погоджуєтеся з тим, що Ви несете особисту відповідальність за Ваші дії щодо цього сайту та/або його змісту. Ви також зобов’язуєтеся надавати відшкодування компанії “Хазера” та будь-якій фізичній чи юридичній особі, пов’язаній з нею, та убезпечувати їх у разі будь-яких збитків, витрат або відповідальності (у тому числі судових витрат та гонорарів адвокатів), які будь-хто з них може понести у зв’язку з претензіями чи скаргами третіх осіб, які повністю чи частково базуються на використанні Вами цього сайту або його змісту.

Посилання та зміна змісту

Встановлення з’єднання з цим сайтом посиланнями суворо забороняється без попередньої письмової згоди компанії “Хазера”. У разі надання такої згоди, крім випадків, коли така згода містить чітке посилання на цей пункт та чітко скасовує його, така згода у будь-який час може бути відкликана і в будь-якому випадку обмежується встановленням з’єднання посиланнями лише з домашньою сторінкою цього сайту. Посилання, що містяться на цьому сайті, наведені лише в порядку ввічливості. Компанія “Хазера” не схвалює і не рекомендує сайти або зміст, на які є посилання на цьому сайті, і не несе жодної відповідальності щодо них. Компанія “Хазера” може змінювати чи видаляти зміст цього сайту на свій власний розсуд без повідомлення.

Інформація, надіслана користувачами

Ми будемо поводитися з будь-якими повідомленнями, матеріалами, даними, порадами чи іншою інформацією, які Ви надсилаєте нам через цей сайт, електронною поштою або іншим чином, як з відкритою, неконфіденційною та вільно доступною для будь-якого використання (у тому числі, але не виключно, публікації та комерційного використання) інформацію, незважаючи на будь-яку односторонню вказівку про протилежне.

Заяви прогнозного характеру

Цей сайт може містити заяви прогнозного характеру. Такі заяви є лише прогнозами щодо майбутніх подій, які можуть матеріалізуватися або не матеріалізуватися. Існує багато ризиків, невизначеності та невідомих і неочікуваних подій, які можуть трапитися та призвести до того, що прогнози, які містяться у заявах прогнозного характеру, не матеріалізуються. Ви жодним чином не повинні покладатися на заяви прогнозного характеру.

Недійсність умов

Якщо будь-яке положення цих умов визнане недійсним чи таким, що не може бути виконаним у примусовому порядку, то таке положення замінюється новим положенням, яке повинно максимально зберігати вигоди, виражені у недійсному положенні. У будь-якому разі решта умов залишаються дійсними.

Верховенство цих умов

Звертаємо вашу увагу на те, що Ви НЕ можете вважати будь-яке твердження, заяву чи дії компанії “Хазера” або будь-якої особи, яка діє від її імені, такими, що частково скасовують чи применшують значення будь-чого, зазначеного у цих умовах, незалежно від того, чи таке твердження, заява чи дії є прямими чи непрямими, усними чи письмовими, крім випадків, коли компанія “Хазера” робить чітке посилання у письмовій формі на ці умови та інформує Вас у письмовій формі, від яких з цих умов вона відмовляється, чи які з них скасовані і в якій мірі.

Відсутність відмови від прав

Компанія “Хазера” не повинна вважатися такою, що відмовилася від будь-якого права чи засобу судового захисту в силу будь-яких дій, бездіяльності, затримки чи заяви; відмова від прав є дійсною лише тоді, коли виражена компанією “Хазера” у письмовій формі та належним чином підписана її уповноваженими представниками. Відмова від будь-якого права чи засобу судового захисту в одному випадку не повинна вважатися відмовою від такого чи іншого(их) права (прав) або засобу(ів) судового захисту в будь-якому іншому випадку.

Право, що застосовується, та виключна юрисдикція

Ці умови тлумачаться відповідно до законодавства Держави Ізраїль без урахування його положень щодо колізії правових норм. Ви та компанія “Хазера” погоджуєтеся з тим, що розгляд будь-якого спору щодо використання цього сайту або його змісту, а також розгляд будь-якого позову та проведення будь-якого судового процесу, в яких цитується будь-який зміст цього сайту, або в яких робиться посилання на будь-який зміст цього сайту, здійснюються виключно в судах м. Тель-Авів–Яфо, Ізраїль, з юрисдикцією якого та місцем розгляду справи в якому Ви погоджуєтеся без застережень.