Положення по якості продукції

Компанія Hazera Seeds прагне стати переважним постачальником насіння на основних ринках через забезпечення високої якості продукції та послуг. Компанія Hazera усвідомлює, що її успіх складається з надання клієнтам товарів і послуг, що задовольняють їхні потреби.

Діяльність Hazera зосереджена на виробництві і продажу насіння з потенційно високим рівнем рентабельності. З метою забезпечення високої якості насіння ми дотримуємося прийнятих в галузі високих стандартів у всіх напрямках нашої діяльності. 

Керівництво Компанії робить все можливе, щоб створити безпечне та комфортне робоче середовище, в якому у кожного працівника існує можливість робити внесок в розвиток Компанії та домагатися особистого успіху.

В усіх ланках нашої виробничої діяльності ми ретельно дотримуємося міжнародних стандартів якості, безпеки та екології. Наша прихильність до соціальної відповідальності бізнесу потребує постійно розвивати та вдосконалювати інтегровану систему контролю якості, безпеки та екології. 

Керівництво Компанії спрямовує співробітників на дотримання  чинного законодавства та підзаконних нормативно-правових актів в усіх суттєвих аспектах. Від працівників очикується прийняття зважених рішень щодо питань ділової поведінки.

Ми відкрито оголошуємо всім нашим працівникам, клієнтам, постачальникам і партнерам про нашу прихильність до високої якості продукції.

Керівництво Компанії та його члени, кожен у межах своєї відповідальності, несуть  повну відповідальність за реалізацію цієї політики.

Ніколас Тінел

Генеральний директор

 

Сертифікація та акредитація

9001

ISO9001

Standard for Quality Management System

HQ IL/HQ NL

GSPP

GSPP

GSPP standard for tomato seed and young plant production site

HQ IL

NAL

NAL

Standards for laboratories form seed companies conducting quality tests of seeds and/or (parts) plants

HQ IL/HQ NL

14001

ISO 14001

Standard for Environmental Management System

HQ IL

18001

SI OHSAS 18001

Occupational health and safety management systems – Requirements

HQ IL

17025

ISO 17025

Standard for competence of testing and calibration laboratories

HQ IL

Green (1)

EU Organic

Standard for Organic products

HQ NL