Дослідження і розробки

Прагнення до інновацій

Діяльність селекціонерів та дослідників компанії «Хазера» спрямована на надання нашим клієнтам інноваційні сорти та гібриди з найкращими характеристиками, в яких поєднано багаторічний досвід селекції та передові технології. Компанія «Хазера» просуває інноваційні процеси за рахунок реінвестування> 20% своїх доходів у дослідження і розробки.

Погляд у майбутнє

Ми маємо передбачувати проблеми виробників, фермерів, переробників та споживачів, для цього ми проводимо ретельне дослідження ринку та тісно співпрацюємо з їх учасниками. Наша орієнтовність на ринок дає напрямок селекції та науково-дослідницькій діяльності. Нові сорти та гібриди від компанії «Хазера» забезпечують кращий врожай, відмінну якість продукції, високу продуктивність рослини, стійкість до шкідників, хвороб та умов навколишнього середовища. Передбачення тенденцій ринку є ключовим фактором у нашій діяльності, оскільки розробка сортів та гібридів потредує багато часу.

 

Шлях до ринку

Традиційні методи селекції є основою процесу розмноження рослин. Основні види селекційної діяльності вдосконалюються за рахунок розвитку технологій, які скорочують час виходу продукту на ринок. Наші вчені стимулюють процес селеції завдяки їх досвіду у фундаментальних дисциплінах, включаючи патології рослин, фізіології, біохімії, клітинної біології, генетики, біоінформатики і наукових обчислень. Для підвищення ефективності селекції компанія «Хазера» активно використовує технології нового покоління у сфері ДНК програмування, фенотипування і управління даними.

 

Міжнародна присутність

В компанії «Хазера» налічується чотири центри розвитку та вісім селекційних станцій, які розташовані в основних сільськогосподарських районах в різних країнах світу. Саме це дозволяє широко оцінити продуктивність наших сортів аби забезпечити їх адаптацію до місцевих і регіональних умов навколишнього середовища. З метою подальшого підвищення науково-технічного прогресу наші центри беруть участь у спільних проектах із різними постачальниками техніки, науково-дослідницькими інститутами та університетами. Крім того, в якості члена групи Limagrain, компанія «Хазера» використовує глобальну мережу центрів дослідництва та розвитку, а також технологічний потенціал однієї з найбільших в світі насіннєвих компаній.