Про нашу компанію

Хазера Україна

About-us-Page1

Компанія “Хазера Україна” є структурним підрозділом “Хазера Сідс Б.В.“, яка, в свою чергу, входить до складу французького кооперативу “Лімагрейн” – лідера серед насіннєвих компаній Європи.

Основою нашої діяльності є реалізація високоякісного насіннєвого матеріалу овочевих культур від виробників зі світовим ім’ям.

На сьогоднішній день ми ексклюзивно представляємо продукцію таких компаній на ринку України, а саме:

“Хазера Сідс Б.В.” (Голландія), широковідома завдяки селекції гібридів капусти, цибулі ріпчастої, редиски та кавуна. Візитною карткою даної компанії є такі гібриди, як Магнус, Саті, Дієго, Тареско, Дормо, Васко, Варда і ін.

“Хазера Сідс Лтд” (Ізраїль), яка має в своєму активі дині ананасового типу, томати для відкритого і закритого грунту, а також інноваційний продукт – безнасіннєві кавуни. Добре знайомими для українського споживача такі гібриди, як Раймонд, Нево, Мейрон, Пінк Клер, Ісміні, Калісто, Галілея, Екстезі, Сагі і ін.

“Вілморін” (Франція), є широковідомою у всьому світі виробником моркви нантського типу, салатів, а також томатів для відкритого і закритого грунту. Серед гібридів слід виділити Болеро, Маестро, VP-1, Джаделло, Ольга, Топкапі та ін.

“Поп Вріент Сідс” (Голландія) – одного із провідних виробників сортів шпинату, бобів та солодкої кукурудзи на світовому ринку свіжої продукції та переробки. Зокрема, широковідомими є гібриди суперсолодкої кукурудзи Ноа та Харді, шпинату Бассон, Тромбон, Хадсон та ін.

“Ізі Сементі” (Італія) – всесвітньовідомого  виробника гібридів томату для переробки, ярої та озимої цибулі.

За кожною розробкою стоять роки випробувань, сотні списаних аркушів з нотатками і спостереженнями. Але перш за все, за цим стоїть ваша праця та допомога, надані в проведенні тестування багатьох сотень експериментальних сортів і гібридів, з яких лише гідні зразки потрапили у виробництво.

Крім високоякісного насіннєвого матеріалу, наші регіональні менеджери завжди готові надати вам інформацію щодо технологій вирощування овочевих культур. Їх досвід і знання допоможуть вам досягти максимального успіху!

Весь насіннєвий матеріал має сертифікат якості і гарантію від виробника.

Ми бажаємо вам вдалого сезону та успіху!

 

Хазера – насіння зростання

About-us-Page2Хазера є міжнародним лідером насіннєвої індустрії і надає підтримку, засновану на багаторічному досвіді роботи з найсучаснішими технологіями. Наша компанія займається селекцією, розробкою , виробництвом та реалізацією насіння овочевих культур по всьому світу.

Міжнародна присутність

Заснована в Ізраїлі та Нідерландах, компанія «Хазера» має філії в 12 країнах світу, серед яких: Іспанія, Туреччина, Мексика, Великобританія, Німеччина, Польща і США. Завдяки широкій дистриб’юторській мережі наша компанія присутня на ринках більш ніж 100 країн світу. Саме це забезпечує нашу близькість до споживачів, дозволяючи компанії передбачати і вчасно відповідати потребам.

Прихильність до інновацій

Наша мета – розвиватись шляхом досліджень. Постійно вдосконалюючись, ми об’єднуємо сучасну науку і традиційні методи селекції для виведення високоякісних та продуктивних сортів та гібридів. Компанія «Хазера» співпрацює з передовими міжнародними інститутами дослідження для застосування останніх досягнень науки аби запропонувати найкращі рішення для наших клієнтів. Наші методи селекції та лабораторії відповідають найвищим стандартам якості, таким як ISO та NAL.

В центрі уваги – виробник

Все, що ми робимо, ми робимо для виробників. Наші фахівці активно співпрацюють з виробниками для оцінки їх потреб, допомагають обрати оптимальні сорти та гібриди і здійснюють супровід та підтримку впродовж усього циклу вирощування. Такий практичний підхід до співробітництва є особливо цінним для наших клієнтів, допомагаючи досягти найбільшого потенційного врожаю при мінімальних витратах, забезпечуючи довгостроковий успіх бізнесу.

Учасник групи Лімагрейн

Компанія «Хазера» є частиною групи Лімагрейн – міжнародного сільськогосподарського бізнес об’єднання, що базується у Франції. Будучи фермерським кооперативом, група Лімагрейн розуміє потреби свого замовника; вона стала найбільшою компанією виробництва насіння в Європі, що спеціалізується на овочевих та польових культурах і зернових продуктах. Підрозділ насіння овочевих культур в групі Лімагрейн – друга за величиною компанія виробництва насіння овочевих у світі.