Нова науково-дослідна станція у Варменхаузені

На початку березня Хазера відкрила нову науково-дослідну та дослідницьку станцію. Ця станція пропонує найновіші рішення, необхідні селекціонерам для швидшої та більш ефективної роботи.

Інноваційні технології, нове обладнання, більше світла та простору забезпечать оптимальну продуктивність та відповідність очікуванням наших ділових партнерів.

Комплекс включає в себе теплиці, дослідні зали та офісні приміщення. Загальна площа станції складає 10 га, що більше, ніж селекційна станція в Тутенхорні. “І це робить нас готовими до майбутнього”, – каже директор відділу розведення Др Рік ван Вайк. Сучасні дослідні установи дозволяють компанії Хазера розвивати вирощування капустяних овочів, таких як капуста, цвітна капуста, брюссельська капуста і редька. Станція була побудована відповідно до екологічних будівельних норм.

Депутат з економіки та сільського господарства в провінції Північна Голландія Яап Бонд:

«Місцеве відділення економіки і сільського господарства в провінції Північна Голландія вітає нову станцію досліджень і розробок Хазера у Варменхаузені. Сектор насіння має велике значення для голландської економіки і є лідером у сфері інновацій та стійких щорічних інвестиціях, з яким ніяка інша галузь не може конкурувати. Я пишаюся тим, що в моїй провінції є скарби, такі як Хазера “.

Цю особливу подію відсвяткувала компанія Хазера разом із партнерами з усього світу: група управління Limagrain, міжнародний концерн з сільськогосподарської сфери, заснованої у Франції, клієнти, постачальники, представники муніципальних органів влади, керівників компаній Хазера, співробітників та багатьох інших.